| Niklauss a întrebat:

O intrebare pentru fanii Naruto. se joaca cineva Naruto Shippuden Ultimate Ninja Impact?
Daca jucati lasati un comentariu si lvl care il aveti cu caracterele ca vreau sa va intreb ceva dupa ce raspundeti la intrebare ca la Categoria de Jocuri nimeni nu a raspuns si m-am gandit ca l-a categoria de benzi desenae ca aici cineva banuiesc ca joaca

2 răspunsuri:
| Niklauss explică:

Ce nivel 1100? maxim este 99

| JustPaly a răspuns:

Cu celmai mare l am pe mardara si pe naruto sagemod si chacra mod nivel 1100