| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa intru in Driver San Francisco
? Am windows7 si nu gasesc fisierul settings.yml sa il pot sterge si cand incerc sa pornesc jocul imi apare o eroare si scrie "check onlie for a solutin and close the program si close the program." Cine ma ajuta are FUNDA! [-o

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Ceva nu faci bine, nu stiu ce sa-ti zic.
jocuri asemanatare cu Drive stiu doar:
Saints Row,
The Godfather,
Mafia 1/2,
GTA,
True Crime: Streets of L.A.,
Scarface: The World is Yours
Boiling Point: Road to hell

dar daca vrei niste simulatoare bune ca sa folosesti volanul incearca GTR Evolution, Race 07, GT Legends, GTR 1/2.

8 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

E un fisier ascuns.
urmareste tutorialul asta http://www.youtube.com/watch?v=4aWfhL9XmBc

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru Cosmotel):

Tot nu merge... adica fisierul l-am mai gasit acum 2 saptamani l-am ster dar jocul tot nu mergea, dar acum 3 zile am facut windowsul si nu mai gasesc settings.yml s ail sterg!

| Cosmotel a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

Ce configuratie ai la calculator?

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru Cosmotel):

Nu inteleg la ce te referi!

| Cosmotel a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

Spune-mi ce componente ai. poate ai placa video prea slaba.

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru Cosmotel):

Poi am procesor Intel(R) Celeron(R) CPU 2. 6GHz Ram 4GB si placa video Nvidia de 1GB

| Cosmotel a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

Hmm..ar trebui sa-ti mearga.
urmeaza exact pasii astia:
1) dupa instalare intra in dvd si in folderul UPDATE ai ceva de instalat.
2) apoi copiaza tot ce gasesti in folderul SKIDROW in locatia in care ai instalat jocul
3) sterge settings.yml din c:\users\numele calc tau\AppData\..etc stii unde si daca nu-l gasesti intra in joc si apoi iesi si trebuie sa gasesti fisierul ala acolo si il stergi.
ar trebui sa-ti mearga daca urmezi exact pasii astia. eu mai inainte l-am instalat si mi-a intrat in el.

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru Cosmotel):

Nu merge dar iti multumes oricum! Macar poti sa imi spui un joc asemanator care sa il pot juca cu volan in afara de tdu?happy

| Cosmotel a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

Ceva nu faci bine, nu stiu ce sa-ti zic.
jocuri asemanatare cu Drive stiu doar:
Saints Row,
The Godfather,
Mafia 1/2,
GTA,
True Crime: Streets of L.A.,
Scarface: The World is Yours
Boiling Point: Road to hell

dar daca vrei niste simulatoare bune ca sa folosesti volanul incearca GTR Evolution, Race 07, GT Legends, GTR 1/2.