| maradona10 a întrebat:

Cine stie de unde as putea lua si eu driver san francisco pentru ca nu imi merge l-am luat de pe fil....list si de pe thepi...buy si nic unul nu mi-a mers nu am gasit settings.yml ca sa-l pot sterge.am windows 7. si sistemul e unul foarte bun deci, imi arata close of the program

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Îţi trebuie un calculator mai bun pentru acest joc, Eu am păţit aşa cam pe la capitolul 4.Cu acest joc, şi cu Crysis 2 aproape de final.L-ai luat bine de unde l-ai luat, dar dacă nu-ţi merge, explicaţia e asta.Mai mult nu ştiu să-ţi spun. Oricum, baftă.

| ZOZOKid a răspuns:

Din magazin...

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu....si nu pot spune ca este din cauza la pcwinking!