| Raspunsuri5024 a întrebat:

va rog ajutati-ma sad am PLaca video NVIDIA geforce 8400 gs si am si driverele instalate dar cand ma joc minecraft imi da crash si imi zice ca driverele s-au oprit sau ceva de genu ( THe drivers has stopped to working) va rog ajutati-ma, va rog mult nu stiu de ce mi se intampla asta, si uneori imi da si blue screen sad. AJUTOR am windows 7 ultimate
Funda

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Upade la placa video?

| Raspunsuri5024 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Cum dau update? te rog raspunde (trebuie sa cumpar? ) sau sa ii dau update direct din pc

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Raspunsuri5024):

Ii dai din pc. sau descarci de pe net upade.