| BoYKAHD a întrebat:

Va rog frumos cine imi poate da un (nu stiu cum se numeste) sa se vada lvl in fata numelui, doar atata sa se vada lvl in fata numelui nu si lvl max sau altceva dar atat lvl in fata numelui.Dau Funda. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Kosmy55 a răspuns:

Ma sall deci se numeste metin si poftim metin2 hammer, metin2 gx, metin2 ro, metin2 light, metin2 allstars si metin2 stell

| BoYKAHD explică (pentru Kosmy55):

Nu vreau metine cu asa ceva vreau pentru serverul meu de metin2 sa pun sa se vada lvl in fata numelui.

| Zelu a răspuns:

Doamne, Da mai multe detalii, Unde sa faci acea chestie?