| kyDoOx a întrebat:

vreau si eu sa-mi dati si mi-e un site de pe care sa downlodez the sims 2 mi-am cumparat the sims 2 seasons si the sims 2 glamour life si imi trebuie the sims 2 ca sa mearga aman2 ziceti-mi si mi-e un site am simsurile astea 2 de 2-3 zile si nu stiu m-am jucat pe ele pn acum...plizz ajutati-masad.happymersi

1 răspuns:
| xoxolove96 a răspuns:

Nu cred ca poti descarca sims trebuie sal cumperi. si eu am incercat sa-l descarc dar nu l-am gasit nicaieri pe net.