| LoliQ a întrebat:

Vreau sa imi incarc un Sims 2, num' ca nu stiu care...Sims 2 Glamour Life, Sims 2 Ambitions.etc...voi ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Pai pentru inceput sims 3 ambitions nu exista. e sims 3 ambtions happy. dar la inceput sa iti instalezi the sims 2. apoi eu zic cu sa revii cu stuff-urile.adica family funn sau teen style sau ikea. dupa aceea poti sa iti iei apartment life seasons sau pets.big grin

| PCDemon a răspuns:

Sims 2 Ambitions, zic eu.
Am Sims 2 cu toate expansions packs inclusiv si stuffuri-le.