| anonim_4396 a întrebat:

Sall:*
Va rog imi spuneti si mie un Metin2 care se creste repede care se face bani multi! Sau imi spune SITE-UL de la Metin2. Yoenis?
Multumesc! Pup:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Inocennta a răspuns:

Metin2 United, Metin2 Divinity, Metin2 European..DEocamdata atat imi mai aduc aminte.

| LoveXHappyCatXLove a răspuns (pentru Inocennta):

MS mult:*

| LoveXHappyCatXLove a răspuns (pentru Inocennta):

Eu am descarcat Metin2 United si cand s-a descarcat am apasat pe Metin2 United acolo unde se deschide si s-a incarcat dupa am apasat pe Start...dar am asteptat 20-30m si nu a aparut nimic?
Metin2 Divinity care e site-ul? Ca am cautat pe google si nu a aparut site-ul!?
Multumesc Mult!
Pupici:*:*:*

| Inocennta a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Metin2 Divinity - metin2divinity.com/ Drept sa spun asa-mi face si mie United-ul, dar pan' la urma merge. happy Bafta.