| maryneldanyel a întrebat:

Sall! vreau sa imi bag windows-ul, restartez PC-ul fac setarile la bios si cand ar trebui sal instalez imi apare startup repair

Stie cineva de ce plzz urgent

DAU

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti cere reparatul Windpowsului? Era bine sa scrii ce spune. Poate ca apesi pe tasta F6 si-ti cere Recovery? Daca nu s-ar putea sa fie HDD-ul dus.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.