| daeniel02042001 a întrebat:

Vreau sa imi instalez Sleeping Dogs Skidrow si imi da eroare cand il instalez. Imi spune "An error ocurred while trying to copy a file: The source the file corrupted. Click Retry to try again, Ignore to skip this file (not recommended), or About to cancel installation.". Am dat pe Retry si tot imi apare asa. Ce sa fac? Ca la mai multe jocuri imi da asa.

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Daca le instalezi de pe dvd/cd inseamna ca sunt zgariate prea rau.