| Fu7ure a întrebat:

Tot imi da o eroare cand instalez diferite programe sau jocuri, eroarea fiind asta: an error occurred while trying to read the source file: the source fille is corrupted, si dupa imi apare sa dau ignore, about sau retry, tin sa anunt ca am reinstalat windowsul de 2 ori si am si formatat hard-ul, aceasta eraore mi-o da la fiecare joc, fiecare. Dau FUNDAA CINA IMI SPUNE.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune jocurile si nu sa-u descarcat corect.Eroarea asta o da la dezarhivare.Trebuie sa gasesti un site fara programe cu virusi, erori sau jocuri incomplete.

| Fu7ure explică (pentru anonim_4396):

Imi da la fiecare instalareee, fiecare nu se poate nu mai suport

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai reinstala windows-ul ca nu are nimic. Winrar-ul care dezarhiveaza programele descarcate are un "antivirus" si daca programul care l-ai descarrcat nu e complet, are virusi sau erori, iti da mesajul acela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza browserul, winrar-ul si apoi descarci un nou winrar. Dupa ce sa instalat winr-arul descarca jocurile sau ce vrei de pe explorer. Daca merge, descarci tot de pe explorer si un alt browser.
Dezactiveaza firewalul, dar daca iei virusi sa nu ma injuri.tongue