| thebest97 a întrebat:

Sall ziceti-mi si mie niste servere de cs pe care jucati voi si pe care nu sunt codati mersi dau funda

7 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Dorohoi.indungi.ro cs.darkarena.ro cs2.darkarena.ro dm.darkarena.ro cs3.darkarena.ro
cs.rau.ro

| thebest97 explică (pentru StoicaAndi):

Si uh joki pe serverele astea?

| bogdanelpop a răspuns:

Salutare
Poftim aici cateva servere de cs!
http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html

Alege ce vrei!
Funda?

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Counter-Strike : www.PcS1.Ro si pe serverul classic : Cs.PcS1.Ro

| adriaa a răspuns:

| DaNnYe a răspuns:

Buna (wave) (happy) Intra pe cel mai tare server zombie din (flag:ro)
Intra si sa ne distram NO lag 24/24 ore star
star ip:94.60.40.13:27015 (inlove)
insa adminul se da doar cu o singura conditie tii redirecte si sa ai ore minim 15
si de asemenea cerere pe forum

| DaNnYe a răspuns:

Buna (wave) (happy) Intra pe cel mai tare server zombie din (flag:ro)
Intra si sa ne distram NO lag 24/24 ore star
star ip:94.60.40.13:27015 (inlove)
insa adminul se da doar cu o singura conditie tii redirecte si sa ai ore minim 15
si cerere pe forum