| OneBoy a întrebat:

Ziceti-mi si mie un server de Cs. bun! big grin ( Fara codati si cu admini corecti happy ) mersi love struck

Răspuns Câştigător
| lucianoxxl a răspuns:

Scz dar asa ceva nu exista stii ca nu exista pom fara uscaciuni nu? Dar unul destul de bun e: cs.indungi.ro

5 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Cs.rehoma.ro happy

| OneBoy explică:

Pare destul de interesant Indungi.Ro thinking

| GreenJoker a răspuns:

Il stiu de la un prieten(eu nu joc)
"connect cs.gamebox.ro"
sper ca e ceea ce cautai pentru ca nu ma pricep...winking

| TudorRadu a răspuns:

92.115.57.55:27015 uite aici sv prea belea ..baga-l la favorit, eu sunt unul dintre admini si iti garantez distractie maxima

| anonim_4281 a răspuns:

Ia ip asta ca no sa iti para rau chiar eu sunt owneru 93.114.196.229:27015