| Peiciu a întrebat:

Sallutare! Am si eu o intrebare pentru jucatori de metin:ce inseamna sa Farmezi sau sa iti faci un Farmer? va rog! Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

A-ti face farmer inseamna sa-ti faci un caracter cu care doar bati pietrele metin, monstri pentru a face yang. un farmer inseamna un caracter de facut yang.
tu de exemplu daca ai lv 50 iti poti face un caracter de lv 35 cu care mergi si bati in map2 metinele de 30-35 ca sa faci yang. asta ar fi un farmer.

1 răspuns:
| Skovgsravn a răspuns:

A farma inseamna a strange iteme de pe joc iteme = Lucruri (yang, armura, glove, boots, neck, ring )