| ManStar a întrebat:

Salu TPU! Am o intrebare: Se poate sterge ceva de pe CD/DVD de exemplu am un joc si as vrea sa-l sterg. Se poate? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

NU! Nu se poate! Odata scris ceva pe un CD/DVD acolo ramane!

| Robi_Pasztor_1994 a răspuns:

DA, daca CD-ul ii CD-RW.Atunci bagi CD-ul in calculator... te duci la MyComputer/Computer (depinde de windows :] ) si dai click dreapta pe CD rom si dai Erase sau Delete big grin... Sper ca te-am ajutat tongue

| ManStar explică (pentru Robi_Pasztor_1994):

Am dat click dreapta da nu mia aparaut erase/delete si am CD-RW ca imi scrie