| Katalin12 a întrebat:

Acum 3-4 luni ma jucam un joc numit King Of The Road, apoi din motive personale l-am sters. Acum, am incercat sa-l descarc si cand l-am instalat imi dadea o eroare,, 3D graphic accelerator does not support" sau ceva de genul... si nu merge.
Ce nu stiu eu este daca jocul descarcat nu e bun, sau este din cauza Windows-ului. Si atunci si acum am acelasi windows: 7
Pc-ul este bun deci nu este din cauza pc-ului. 3GB ram, procesor AMD 3.2 GhZ, placa video NVIDIA 1 GB.
Daca cineva are un link bum de download il poate posta.
Ofer funda raspunsului ajutator.

2 răspunsuri:
| Katalin12 explică:

Intrebarea e veche, eu am rezolvat luand jocul de pe un site foarte cunoscut de multimedia.

| Lupu_Emi_1993 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cred ca e de la Windows7 ori de la Driver de la placa video.