| MaybeSomeone a întrebat:

Acum ceva timp am fost la un prieten. La el pe calculator ne-am jucat metin, gta 4, fifa, mincraft, slender... etc. Avea un joc "Toribash" care mi-a parut foarte interesant am ajuns acasa si am downloadat si eu depe situl lor >--- http://www.toribash.com/ am intrat in joc mi-am facutu un cont si s-a inchis :S... am dat un restart la pc si am intrat iar in toribash s-a deschis pe jumatate de pagina si imi dadea ( not reporting) am stat careva minute si a mers m-am locat am intrat in joc si iar s-a oprit. iar l-am deschis el s-a deschis pe jumate de pagin... etc. Ce trebuie sa fac sa imi mearga calumea? la el acasa mergea bine :S. Dau funda la cel mai bun raspuns. ps. (cere putin ram) deci nu-mi ziceti ca poate am prea putini rami ar insemna sa am sub 63 MB.

Răspuns Câştigător
| andreylupu07 a răspuns:

Sterge tot folderu cu jocu cu tot cu instaluri si altceva. dai restart si apoi downloadeaza-l din nou si instaleaza tot de la inceput. daca nu-ti merge uitate la spatiu si daca si asta e bun inseamna ca trebuie sa formatezi calc. sau nu ai toate cerintele jocului.....bft

| MaybeSomeone explică (pentru andreylupu07):

Cum adica sa mau it la spatiu? =]

1 răspuns: