| cezycezy a întrebat:

Salut am cs 1.6 lant final si nu imi merge nici un cod, am luat un cfg de wall si vad ca merge, dar de exemplu aimul nu merge de craciun mi-am cumparat laptop, inainte acum cam 2 luni aveam PC si mergeau codurile dar pe laptop nu merg doar cfg-urile nu stiti cum sa fac sa mearga si pe laptop? va rog dau o funda la cine ma ajuta! va rog happy

Răspuns Câştigător
| AlbertG a răspuns:

Incearca sa urmaresti un tutorial video de pe youtube

1 răspuns:
| cezycezy explică:

Pai nu gasesc nimic pe youtube am oprit de la windows firewall, antivirusu dar degeaba...