| IDaniel a întrebat:

Salut am cumparat aceasta placa video https://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/ si nu am primit-o inca dar vreau sa stiu daca imi va merge gta 5, assassins creed unity si guild war 2 si daca da cam cu ce performante si cum se va comporta in joc? FUNDA :)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti mearga doar gta 5 si guild war 2 dar cu LAG! Assasins creed unity nu iti va merge deoarece iti trebuie minim 6 gb ram pe cand placa ta are 2 gb ram.Bafta! happy

| VladyXR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce prost esti.La placi este V-RAM, si pentru AC trebuie 3 V-RAM.Pentru el va merge low, dar mediu nu prea ma gandesc.Placa e destul de OK.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru VladyXR):

Si tu mai prost auzi 3gb memorie video pentru a-l rula pe o rezolutie 4k poatelaughing

| VladyXR a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Inainte sa comentezi nformeaza-te pe YouTube.