| popadrian96 a întrebat:

Salut, am fost la un gsm de curand si mi-am instalat windows 7 32bit cu 50/60 lei, am citit ca,, de 60-70 RON te alegi cu Windows ultra activat ilegal cu uneltele de pe net. Uneltele alea îți infectează sectoru de boot al hard disc-ului și chiar și BIOS-ul,, e adevarat, ce pot face in privinta asta, dau funda sad

Răspuns Câştigător
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Mai bine cautai pe net cineva care inst windows din orasul tau cu 25-30 e aceeasi chestie aia incearca sa te pacaleasca, nu iti afecteaza nimic stai linistit

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

What? îți infectează sectoru de boot al hard disc-ului și chiar și BIOS-ul? Asta nu-i sf bro. Puteai sa faci si tu chestia asta acasa fara sa mai dai atatia bani.Si inca o chestie nu vei gasi windows "original" la mai putin de 2-3 milioane.

| popadrian96 explică (pentru TechGuyTpu):

Ok bro, mersi de raspuns