| Bulgarul a întrebat:

Salut, am luat un sv de cs source de pe net si cand intru in el am lag f mare ce pot face? speed test-u meu : http://www.speedtest.net/result/1961197284.png

4 răspunsuri:
| gabreanu a răspuns:

Poate ca ai prea multe la subsol nu ai windosul instalat sau e de la calculator nu mai are memorie nu stiu una dintre astea

| Bulgarul explică:

Poate sa fie de la plug in-uri? cam ceva artificii pe acolo? si daca da imi lasa cineva id-u lui sa ma ajute sa le scot nu prea ma pricep

| downlink a răspuns:

Pai ai putea sa imi zici si ce ai u in pc? Click pe My Computer>Propietes>si jos de tot o sa scrie>SYSTEM si imi zici ce scrie acolo cat ai la ram si procesor pentru ca conteaza foarte multbig grin si incearca sa dai CtRl+Alt+Delete>dai la PROCES>cauti HLDS>dai click dreapta pe HLDS> Set Priority>si dai pe HIGH si dupa intra pe serv si vezi daca se schimba cv.Bafta

| Bulgarul explică (pentru downlink):

Baga id de mess bogdy_b86 sau de skype barbu.bogdan6