| Parale a întrebat:

Salut, am minecraft poket edition si aveam o lume survival..am jucat un timp si dupa mi s-a blocat jocu si dupa am intrat dinou pe minecraft si lumea era creativ. Ce pot face sa fie iar survival fara sa sterg lumea?

1 răspuns:
| Mtz_Genny_1998 a răspuns:

Din cate stiu era o comanda de a schimba modul jocului, ceva de genul /gm c pentru a trece din survival in creative si /gm s pentru a trece din creativ in survival. Dar nu stiu daca merg si la varianta pocket edition