| Sami4041 a întrebat:

am o lume de minecraft 1.15.2 initial am avut-o pe creativ (doar ca sa vad daca e ok lumea), am mutat-o pe survival, am achivmenturi dar in meniu imi scrie ca lumea este pe creativ cheats, cum fac sa o schimb pe survival definitiv?

3 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Dai open to lan si selectezi acolo la allow cheats off. Nu o sa intre nimeni pe lumea ta daca nu iti foloseste internetul si nu iti stie IP-ul

| Sami4041 explică (pentru SporeBox):

Intrebare daca vreau sa dezactivez lan mai e vreo posibilitate ca acum nu mai pot pune pauza jocului cand dau esc

| SporeBox a răspuns (pentru Sami4041):

Lan-ul o sa se dezactiveze singur peste o ora sau doua. Nu m-am gandit la asta dar daca esti in casa sau intr-un loc sigur nu ar trebui sa se intample nimic. In cel mai rau caz creste wheat-ul mai repede.