| Asofiei_Alex_2001 a întrebat:

Salut,am multa experienta in minecraft si mi-am descarcat acum ceva timp modul noet enough items dar cand deschid inventory nu imi mai apare inventoryul de la el si nu pot face nimic decat sa vad retetele cu tasta r.Ce trebuie sa fac?(funda)

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Apesi P sau O, dar sigur e instalat bine? Si esti pe forge?

2 răspunsuri:
| fulger2 a răspuns:

Daca iti apare in inventar tmi (too many items) adica cand apesi sa vezi reteta iti arunca blocul in inventar dai in coltul de jos unde ai obtiuni si acolo unde vezi cheat mode dai clik si o sati scrie dupa aia recipe mod si gata daca nu-ti apare ca la tmi nu ai bagat modul cum trebuie

| Asofiei_Alex_2001 explică (pentru fulger2):

Pai nu imi mai apar nici optiunile la NEI si mi-au apurut intr-un timp.Ca asta stiu si eu ca nu sunt noob.