| andrei41 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Deci...am descarcat un program de pe net care nu avea imagine, si asa ca i-am dat eu open with si am dat pe windows center, si dintr-o data toate programele sau deschis numai cu ala, si acum nu pot sa intru nici pe mess nici pe altceva! acum sunt la un prieten si de accea am nev de ajutor de la voi! Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un System Restore si da timpul inapoi anterior problemei tale.
Start-> Control Panel ->Sistem & Security -> Action Center -> System Restore -> urmeaza pasii pentru restaurare.

| andrei41 explică (pentru neluL):

Multumesc.

| neluL a răspuns (pentru andrei41):

Cu placere! bye, bye wave

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Presupun că ai windows vista. Dacă da descarcă acest program http://go.microsoft.com/? linkid=9662689 în cazul tău trebuie să-l copiezi pe un cd/stick apoi să-l bagi in pc-ul tău.

Sau o poți face asta direct de pe PC, fără program, dar e puțin mai complicat

http://support.microsoft.com/kb/950505?wa=wsignin1.0