| Panteryas a întrebat:

Salut.Am nevoie de un sfat...
Vreau un sistem audio (PC) mai performant cel putin speacker 2.1 si 1400w dar nu asta conteaza, ma refer la BASS, vreau un sistem audio cu un bass foarte puternic... Ce imi recomandati, sa caste pana in 2000 lei daca se poate raspunsul vostru sa vina cu o poza

Răspuns Câştigător
| mihai19d a răspuns:

Iti dau o alternativa mai buna
Poti cere oferte despre sisteme audio aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ in care sa scrii cam in ce suma ai vrea si alte detalii pe care crezi u k sunt necesare si ei iti vor trimite oferte in care o sa poti sa vezi poza si caracteristicile pe care le au sistemele si o sa poti sa te decizi care e mai bun.
Sper k ti-am fost de ajutor!