| Nustiucinece a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar un sistem audio bun ce imi recomandati intre 400-700 lei? vreau bass puternic si sunet bun cu cat mai tare cu atat mai bine vreau sa il folosesc intr-un bar.

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Ia de aici bro http://www.pcgarage.ro/boxe/genius/sw-hf51-4800/ si iti mai raman bani si de un laptop second;)

| Nustiucinece explică (pentru HuShEr):

O sa il i-au pe asta sper sa mearga bine mersi happy

| HuShEr a răspuns (pentru Nustiucinece):

Garantez eu ca o sa mearga

| Nustiucinece explică (pentru HuShEr):

Mersi sunt foarte bune mai ales bass-ul probabil o sa iau niste boxe mai mari in rest e ok. am o intrebare e normal ca subwoofer-ul sa se incalzeasca asa tare. adica daca pui mana pe el mai ca te arde

| HuShEr a răspuns (pentru Nustiucinece):

Da e normal sa nu te sperii de asta

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat