| CoSmInxD25 a întrebat:

Am o intrebare,pentru cei care stiu: Am un volan de ala cu pedale care se conecteaza la pc,de la serioux,stiti cumva ce jocuri ar fi compatibile cu el? dau funda, mersi anticipat.

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti voi spune niste jocuri gratuite: Driving Speed 2, NFS World (daca ai un pc mai performant), Victory: The Age of Racing, APB Reloaded (daca ai un pc mai performant), HEAT Online, Auto Club Revolution.
Uite si niste jocuri pe care le poti cumpara sau sa le iei de pe net. Treaba ta de unde le iei: NFS (toate, depinde cat de performant este pc-ul tau), Euro Truck Simulator 1 si 2, 18 wheels of Steel. Funda?