| Panteras a întrebat:

Salut am o mica problema cu laptopul meu.Joc lol si nu stiu dc am un FPS foarte scazut intre 20-30 si mai urca pana la 40 cate odata
Chestia ciudata e ca ar trebui sa am normal peste 100 fps
Am laprop HP placa video 2 gb ram dedicata (RADEON)...4 gb ram si procesor I5 de 2.5 ghz
M-am uitat in device manager daca mi instalata placa video si mi instalata si acum nu stiu ce sa fac cu el...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In dxdiag la Display ce iti arata?
Fa o scanare cu Advanced System Care de aici
http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
Descarca/instaleaza/scaneaza/repara/restartpc/probeaza jocul

| Panteras explică (pentru neluL):

Sa incercamhappy

| Panteras explică (pentru neluL):

Am incercat chesti aia dar nu sa imbunatatit decat viteza din afara jocului la laptop. Pe LOL am Fps foarte slab.