| Frz_Andy_1995 a întrebat:

Salut, am o nelamurire cu GTA Romania 2. As dori sa stiu cum se numeste prima melodie de la Kiss FM ( de la inceputul jocului ). Melodia aceasta nu cred ca este foarte veche, seamana putin cu Martin Garrix - Animals. Multumesc celui care imi raspunde la intrebare.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Instaleaza shazam pe telefon.

| Frz_Andy_1995 explică (pentru AlexDFY):

Stiu aplicatia, dar gta Romania 2 se gaseste foarte greu ( nu.l mai am ) iar telefonul s-a stricat

| AlexDFY a răspuns (pentru Frz_Andy_1995):

Mhm, ai putea cauta pe Youtube gameplay cu gta ro 2, si poate gasesti melodia

| Frz_Andy_1995 explică (pentru AlexDFY):

Stiu toate videoclipurile cu Gta Romania de pe YouTube