| GeorgeCip a întrebat:

am o problema cu cs-ul. Cand intru la options(multiplayer) nu apare tinta in casuta unde iti alegi culoarea si dimensiunea, si cand intru in joc e arma pe stanga desi am dat h apoi la right hand, si am incercat si faza cu cl_righthand 1 si nu merge.Am reinstalat cs-ul si alte cs-uri dar nu merge. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Sn2013 a răspuns:

Du-te in option/video vezi ca ai acolo modu software dal pe opengl sau d3d pentru ati vedea tinta si sa-ti mearga mana dreapta.

| GeorgeCip explică (pentru Sn2013):

Frate deci tu mi-ai rezolvat problema, meriti funda si mersi pentru ajutor! happy

1 răspuns: