| KeNNy07 a întrebat:

Salut am o problema cu GTA SAMP si aceasta este urmatoarea:
Cand intru in GTA SAMP pe un server joc cateva minute si apoi mi se stinge monitorul... dupa cateva secunde pot juca dar monitorul meu sta pe culoarea negru chiar daca il sting si il aprind din nou. Dar cand joc GTA SA nu se mai stinge si pot juca. Daca stie cineva MULTUMES!

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai cred ca ti se blocheaza jocul daca apare negru. Dai CTRL+ALT+DEL si vezi daca se vede la loc imaginea. Daca se vede inseamna ca ti se blocheaza jocul. Reinstaleaza-l totusi.

| KeNNy07 explică (pentru Trynda):

Am dat, si jocul sta in bara dar imaginea revine la normal si cand intru din nou in el se vede si iar dupa cateva minute la fel se stinge...

| Trynda a răspuns (pentru KeNNy07):

Reinstaleaza jocul. El e de vina atunci.

| KeNNy07 explică (pentru Trynda):

Pai da dar Single Player merge... adica cand fac misiuni n-am robleme

| Trynda a răspuns (pentru KeNNy07):

Pai multiplayer nu iti merge. Iti trebuie SAMP, si pornesti din el.

| KeNNy07 explică (pentru Trynda):

Am si SAMP... dar cand joc online se stinge nu cand joc Single