| An0nYmMm a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul.Cand intru intr-un joc care are fullscreen mode se intuneca monitorul iar la cateva secunde se stinge. Dupa ce opresc PC-ul la cateva zeci de minute merge iar monitorul dar daca vreau sa intru in jocuri cu fullscreen mode face la fel. Stie careva ce problema are?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Placa video, clar.
Ori se încălzește ori e cam pe gata.
Problema se rezolva apelând la un specialist care fie va schimba pasta termoconductoare de la aceasta fie o va înclocui cu alta(dacă aceasta nu mai e bună).A nu te apuca tu de meșterit unde nu știi ghidat de tâmpeniile sub formă de clipuri de pe YouTube că vei strica mai tare! Succes

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca problema este cu racirea placii video sau o defectiune a ei. Ar merita inlocuita cu una buna si vazut daca este asa.