| alexandru_5155 a întrebat:

am o problema cu metin2 ori care las lua, obtin acelasi rezultat.de fiecare data cand joc, joc 2\3 min si imi da restart dar eu raman intrat si pe metin si pe ori ce al ceva apoi cand intru pe el imi zice ca sunt deja conectat.cine ma ajuta primul dau funda(olzz)

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai ai putea sa il reinstalezi sau daca ai facut asta ai putea avea virus(fai o scanare)si daca nu ai ai putea sa downloadezi de alt undeva metin.Bafta