| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu sunetul! Mi se aude doar fundaul, la muzica,in jocuri,videoclipuri, orice! Se asa si la casti, si la boxe, nu stiu de ce sad.M-am uitat la mufe,dar sunt bagate bine, le-am scos, le-am bagat tot asa! Apoi m-am uitat in PC la sunet la configuratie, si totul e OK! Dar nu stiu dc se aude doar fundalul sad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mirciu1234 a răspuns:

Boxele sunt stricate deci nu le poti repara doar daca cumperi altele si eu am patit-o ndar ai grija ca daca n ei o boxa care sa se potriveasca cu placa de sunet iti va merge un pic (maxim o saptamana). Funda te rog.

| anonim_4396 explică (pentru mirciu1234):

Ba,mie imi face asa si la casti si la boxe... Nu sunt stricate boxele, la laptop merg!