| anonim_4396 a întrebat:

Mi'am cumparat o placa video Nvidia GeForce GT 630! Totul e ok, dar cu sunteul am o problema..Cand dau drumul la sunet in jocuri,desene,videoclipuri,muzica,nu se aude sunetul, adica se aude dar se aude doar fundalul sad. Am re-instalat driverele! Mufele sunt bagate bine, nu sunt defecte. Nu stiu de ce se aude fundalul doar sad Am incercat si cu casti, si cu boxe! Dar tot fundalul sad Poate e de la placa video? Am dat 70 de euro pe ea! Cum pot rezolva problema? crying

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Placa video e o flashneta, dar nu ar trebui sa ai probleme cu sunetul de la ea, totusi. Vezi setarile la driverul de sunet, fa update la tot ce se cheama driver, poate s-au dat setarile peste cap.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Salut! Da'mi id-ul tau de mess!