| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un hack de metin2ro pe Win7.
Mi-a dat un prieten un hack de crescut cand aveam xp si mergea. Dupa ce mi-am instalat Windows 7 mi-am bagat hackul si cand am dat dublu click pe "start.bat" (fisierul cu care deschideam inainte hackul) a aparut o fereastra in care scria: "Choose the program you want to use to open this file: metin2client.bin"

Ce pot sa fac sa ma pot juca iarasi cu hackul asta?!

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu este nici o modalitate ca sa poti juca cu hackul din nou.Administratori de pe metin2 ro s-au pus pe treaba si ii vor bana pe cei care au hack.Nu poti juca din cauza filelor care le-au pus administratori pentru hackeri. Sper ca te-am ajutat. Bafta

| darkwizzy978 a răspuns:

Lasa hackurile joaca fara sau daca nu bagate pe private hackurile aduc necazuri