| iPhone44s a întrebat:

am mare nevoie de ajutor am luat un virus, dupa am dat un restart la pc si am sters virusi iar acum pe orice dau dublu click program, fila sau joc imi da fereastra aceea cu "Open With" Choose the program you want to use to open this file. Dau funda primului raspuns care o sa ma scoata din beleaua asta.Mentionez ca nu ma dvd-rw, vreau sfaturi cum sa imi fac windwousul de pe stick, sa imi explicati cit mai pe inteles.big grin

5 răspunsuri:
| popavlm a răspuns:

Intri in bios si ii dai sa buteze de pe stick.

| SKryc3AlyN a răspuns:

Man tu vrei sa-l faci pe un stik sau sal instalezi dupa un stik

| iPhone44s explică:

Dar la problema cu virusul am sters niste file din windwous, ca am primit un virus si sa raspindit in pc si am setat antivirusul sa stearga virusul si cred ca a sters si cv file din windwous iar acum vreau sa refac acele file fara a mai reinstala windwousul! Astept staturi. Ms

| Irimia_Cristi_1997 a răspuns (pentru iPhone44s):

Si eu am aceeasi problema dati va rog raspunsuri mai repede ca nu stiu ce sa fac...