| RxDooM a întrebat:

Salut am o problema destul de mare pentru zilele noastre laughing sunt abonat la romtelecom cu internet si telefon dar internetul este varza adica 0, 3 mbps adica 300 kbps MAXIM! Am vorbit deja cu cei de la rds si vor veni in zilele urmatoare spuneti-mi cum sunt cei de la rds adica voua cm va vine viteza pe u t orrent de exemplu? dau funda la cel mai complex raspuns!

1 răspuns:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Acum ce sa zic.tu ai o viteza slaba la internet, dar aia pentru ca ai o anumita optiune cu o anumita viteza.viteza la romtelecom poate fi de 100mb, dar acum nu stiu daca poti sa tio mai maresti, numai daca iti expira contractul si sa til reinnoiesti. daca iti tragi de la rds ai grija ce viteza alegi, pentru ca si la ei depinde de optiunea aleasa...