| Disperatu a întrebat:

Salut am o problema in legatura cu jocul metin2. Vreau sa ma reapuc de metin2 ro si cand vreau sa intru in el imi da urmatoarea eroare: sorry your system does not support 3d graphics metin2.sunt sigur ca nu e de la placa video ca am calculator nou de doar 2 luni in pnm am dat 22 de milioane pe el.Va rog ajutati-ma dau team wiewer celui care stie sa rezolve si dau funda pe TPU.Ce dq am pc nou cont de lvl 64 si nu pot intra pe metin, help mee |!

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Trebuie sa aflii ce placa video ai.

3 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Iti lipseste driverul de la placa video.

| Disperatu explică (pentru lBroken69):

Cum rezolv.Ce si de unde crying

| lBroken69 a răspuns (pentru Disperatu):

Trebuie sa aflii ce placa video ai.

| Anon1m009 a răspuns:

Incearca sa "te joci" putin cu setarile si incearca sa reduci graficele