| ooOORObyOOoo a întrebat:

am o problema la unele metine pe care le descarc
Dupa ce le descarc si dau sa porneasca imi pare un fel de eroare
``metin2client.bin has stopped working`` ..am incercat sa il sterg metinul respectiv si sa il iau iar dar tot imi apare acceasi eroare. daca stiti cum sa rezolv sau daca stiti un program sau cev nu conteaza ce va rog sa ma ajutati Dau Funda! Va rog...

3 răspunsuri:
| Valentin_Claudiu_1990_3i3N a răspuns:

Incearca:click dreapta, Troubleshoot compatibility, Troubleshoot Program, Selectezi pe prima(La prima alegi windowsul) si daca nu merge le iei la rand pe toate dupa dai pe Start the program! Baftahappy

| ooOORObyOOoo explică (pentru Valentin_Claudiu_1990_3i3N):

Da-mi add mess te rog:mogosanu_robert99@yahoo.com

| Valentin_Claudiu_1990_3i3N a răspuns:

Add skype claudiu.coman9 ....cam demodat messul