| Drew69 a întrebat:

Am o problema. Mi-am reinstalat Windows-ul si cand am reinstalat Cs-ul de pe Steam, nu imi aparea pe tot ecranul. Ce pot sa fac? Inainte de reinstalare a Windows-ului imi aparea pe tot ecranul. Astept raspunsuri. Funda! :*

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,uitate la optiuni la cs, poate ai dat widescreen sau ai debifat fullscreen nu stiu.

| Drew69 explică (pentru DarthNiger):

Windescreen nu merge. Am decat Normal si Windescreen, e deja pe Normal. straight face

| DarthNiger a răspuns (pentru Drew69):

Nu stiu ce sa zic...descarca alt counter si vezi daca face la fel, daca da inseamna ca pc-ul tau are ceva, daca nu inseamna ca cs de la steam e varza.

| Drew69 explică (pentru DarthNiger):

La fel și alt cs instalat, dar eu am spus de Steam. Înainte de reinstalare a Windows-ului mergea pe tot ecranul.