| imax a întrebat:

Salut, am o problema. Nu stiu cum sa intru pe un server de Minecraft. Poate cineva sa-mi dea un mic tutorial?

5 răspunsuri:
| robertos41 a răspuns:

Trebuie sa ai hamachi deoarece majoritagea serverelor is pe haachi iar daca nu ai premium logic ca nu poti ca astia de la mojang o facut setarile pentru exeul de Server sa recunoasca doar playeri cu premium si daca ai premium si haachi si nu mere dale un mail celor de la mojang

| MasterXXL a răspuns (pentru robertos41):

Mda...nu stiu ce ai scris tu pe acolo dau serverele din ziua de azi is pe IP nu pe hamachilaughing)))))

| MasterXXL a răspuns (pentru robertos41):

Cel mai usor e sa cauti pe net minecraft cracked si il pornesti vezi pot fi 2 modele, este unu la care dai play offline si la unu care doar dai start.sOricum altu nu ai cum sa ai(numa cel demo[care-i praf])si cauti pe net servere.Intri in minecraft dai la multiplayer si add server si bagi ip la server(numerele alea multe cu.)

P.S Nu ai nevoie de cont la cracked

| robertos41 a răspuns (pentru MasterXXL):

Eu si mi amigos folosim hamachi pentru servere si avem conturi premium si nu avem nici o problema la conectarea la server

| MasterXXL a răspuns (pentru robertos41):

Am zis eu de ceva probleme de conectare?

P.S. Tu si ai tai amigos inseamna ca aveti ip rutabil(dinamic)