| GabiIsBack a întrebat:

Salut am pierdut cd-ul cu driver de grafica si am reinstalat windows si la dxdiag in casuta run nu scrie nimic la display cum as putea sa aflu ce placa video am ca sa imi descarc driver de pe net?

3 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Cauta pe net si instaleaza-ti "Driver Genius (cauti cu licenta). Acest programel iti scaneaza si intaleaza Driverele care sunt lipsa, defecte sau vechi. Bafta!

| xJuliusx a răspuns:

P.S am uitat sa-ti zic ca eu am CD-ul cu drivere si nu-l folosesc. Folosesc Driver Genius.

| raikidd a răspuns:

Everest