| AnonimWho a întrebat:

Salut am probleme cu jocul Vindicus Europe... s-a instala si-a facut updatul dar se blocheaza la Hack Shield se incarca vreo 3 lini dupa care imi spune : HackShield update program has exceeded the updat transfer time. stie cineva de ce? si cum pot rezolva

1 răspuns:
| q12 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi din control panel jocul, sa stergi toate fisierele, folderele ce tin de Vindictus, sa iti scanezi PC-u [da poate fi de la virusi]. Daca nu merge reinstaleaza windowsu [100% o sa mearga asa]. Sper ca te-am ajutat happy