| RaulGonzzalles a întrebat:

am o problema cu metin2ro, deci uite cum sta treaba :
Instalez GameForge Live, dupa care instalez metin2 dupa aia se incarca patch si cand dau incepe jocul se opreste la 2 lini la hacksield pro si asa ramane cam 5-10 minute dupa care apare hack shield update erorr hsserror hssupdate time out, nu am hack pe calculator, am instalat alt hackshield http://www.filehost.ro/29446560/hshield_zip/ ce l-am gasit tot pe TPU, la aceeasi problema, dar tot nu merge. FUNDA RASPUNSULUI CE MA AJUTA!

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,am mai patit si eu erori cu hackshield se remediaza ele mai incolo ca asa am patit si eu...Sau incearca sa il reinstalezi din nou poate o sa mearga.

| RaulGonzzalles explică (pentru KeNNT3D):

Tot degeaba.

| KeNNT3D a răspuns (pentru RaulGonzzalles):

Atunci nu stiu, scuze man.