| EnergyForFun a întrebat:

cum tot vad pe marile comunitati de gamming din romana acele reclame stau si ma intreb oare sefi comunitatilor nu scot nici un ban din accesarea reclamelor, adica sa zicem ca eu, user intru pe TPU si dau click pe o reclama sefu TPU primeste vreun ban sau ceva?
A si inca ceva din acele site-uri chiar scoti bani alea care trebuie sa stai 10 minute pe site si sa da click pe reclame

1 răspuns:
| wdRink a răspuns:

Reclamele sunt de la Google AdSense. Da, scoţi bani de pe click-uri, dar foarte puţini.
Iar acele site-uri da, se scot bani din ele, dar ai nevoie de muuuultă răbdare.