| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe multe grupuri de facebook, multi utilizatori care posteaza un link de genu : http:bit.ly/1pYnc si te arunca pe site-ul eMAG sau nu mai stiu ce alte site-uri. Cine da click pe acel link acel user primeste niste bani? Colaboreaza cu site-ul respectiv? Intreb asta pentru ca as vrea si eu sa intru, si nu stiu cum sa procedez!

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, acel aceea este o prescurtare pentru un anumit site, iar aceea prescurtare dureaza 5 secunde, timp in care astia isi afiseaza tot felul de reclame. Iar de facut este foarte simplu, dar nu se merita decat daca esti o celebritate si sti ca iti acceeaza mii de persoane acel link. De exemplu si eu am facut acest lucru sa vad despre ce este vorba, iar eu am 24 de accesari si am $0. 01180.
De aici poti trage concluziile singur daca se merita sau nu, dar dupa mine cum a spus este o pierdere de timp.
Daca chiar vrei sa faci asa lasa un reply si iti voi lasa mai multe detalii.

| anonim_4396 explică (pentru blaablaablaaa):

Aaaa imi faceam sperante desarte!

| blaablaablaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca te-am lamurit atunci, nu ma supar daca imi acorzi funda laughing

| anonim_4396 explică (pentru blaablaablaaa):

Iti acord cum sa nu iti acord iti acord iti acord