| SaStiiCaAmUitatCumMaCheama a întrebat:

Am si eu o intrebare. Placa video nu imi merge mai deloc, jocurile, care sunt destul de slabe, nu merg, iar daca misc fereastra merge LAG
Funda

2 răspunsuri:
| sticlafărădop112 a răspuns:

Amice imi pare rau sa iti spuun dar ai un PC PRAF, ca si mine, incearca sa iti iei o placa video noua, dar si un procesor nou gen i3 e acceptabil si are si un pret bun apoi baga si niste placute de ram, din nou au un pret bun, dar acestea lucruri le poti face doar daca ai calculator ci nu laptop(cred), intra pe PC GARAGE SI FA coniguratia

| SaStiiCaAmUitatCumMaCheama explică (pentru sticlafărădop112):

Da stiu e o prastie de computer (nu am laptophappy )