| samsung2550 a întrebat:

am si eu o intrebare daca nu am in pc nici o placa video jocurile mai merg?

Răspuns Câştigător
| TearsOfBlood a răspuns:

Mai se poate si asa.
Dar daca porneste bine si merg unele jocuri are placa video.
Nu merge absolut nimic fara placa video.
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| TearsOfBlood a răspuns:

LOL nu ai placa video in pc?
Pai jocurile nu merg deloc fara placa video.
Nimic nu merge fara placa video.
Nici monitorul nu poti sa il bagi in pc pentru ca mufa intra in placa video.
Funda?

| samsung2550 explică (pentru TearsOfBlood):

In pc asta am dar il cel de-al doilea pc nu am vazut nici o placa video pe acolo iar mufa de la monitor e legata de placa de baza

| TearsOfBlood a răspuns (pentru samsung2550):

Pai ai incercat sa pornesti pc-ul sa vezi daca merge?
Si probabil ca aia e placa video in care e bagat monitorul pentru ca se mai intampla sa fie placa de baza lipita de placa video.

| samsung2550 explică (pentru TearsOfBlood):

L-am incercat sa il pornesc si a pornit foarte bine dar numai ca acum am un windows cam prost pe el si nu merg unele jocuri

| samsung2550 explică (pentru TearsOfBlood):

Am incercat sa il pornesc si a pornit foarte bine.Iar cu placa video cum sa fie lipita de placa de baza

| TearsOfBlood a răspuns (pentru samsung2550):

Mai se poate si asa.
Dar daca porneste bine si merg unele jocuri are placa video.
Nu merge absolut nimic fara placa video.
Sper ca te-am ajutat.